کتاب علی عباسی معرکه در تعطیلات

107 بازدید

دانلود کتاب صوتی علی عباسی به نام معرکه در تعطیلات
قالب:نمایشی
ژانر:طنز

علی عباسی معرکه در تعطیلات

دانلود کتاب صوتی علی عباسی به نام معرکه در تعطیلات

Ali abbasiMareke Dar Tatilat

قالب:نمایشی

ژانر:طنز

کارگردان:جواد پیشگر تهیه کننده: محمد مهاجر

بازیگران:نوشین حسن زاده , شمسی صادقی , نگین خواجه نصیر , مهدی طهماسبی , ناهید مسلمی , امیر زنده دلان , احمد ایرانی خواه , صدیقه كیانفر , نازنین مهیمنی , ایوب آقاخانی , علی میلانی , شهرزاد عبدحق , فریبا متخصص , سیما خوش چشم , سلمان خطی

خلاصه:یک تور مسافرتی با تعدادی مسافر برای گذراندن تعطیلات نوروز عازم آنتالیا هستند. سرپرست تور، جوانی است به نام «فرشید» که به دلیل تأخیر پرواز با اعتراض مسافران روبه‌رو می‌شود. پس از چند ساعت تأخیر، سرانجام ساعت دو بامداد آماده پرواز می‌شوند.


«آقا شوکت» و همسرش «ماه خانم» که سالمندند، به ماه عسل می‌روند. ماه خانم در کار همه دخالت می‌کند و باعث جنجال و دعوا می‌شود. او با همه مسافران، حتی شوهرش، درگیر است.
هواپیما پس از تأخیر، ساعت دو بامداد، پرواز می‌کند. در هواپیما با اعلام خلبان که «کمربند‌ها را ببندید»، مسافران دچار وحشت می‌شوند. ماه خانم از همه بدتر است و کارهایش باعث خنده دیگران می‌شود. آقا شوکت هم از ترس دل‌پیچه می‌گیرد.
هواپیما پس از ساعتی در فرودگاه «آنکارا» به زمین می‌نشیند. برخلاف اعتراض مسافران، به خصوص ماه خانم و «منصور» و «شراره»، بقیه با خودرو و ازطریق «استانبول» به «آنتالیا» می‌روند. حوادثی در بین راه رخ می‌دهد و مشکلاتی به وجود می‌آید. دعوای زن و شوهرها و «حوری خانم»، به دلیل دروغ‌ها و مشکلاتی است که ماه خانم به وجود آورده است.
یک شب در استانبول اقامت دارند و ماه خانم درخواست اتاق دو تخته می‌کند که مورد اعتراض دیگران و باعث خنده اطرافیان می‌شود. در آنتالیا ماه خانم به دنبال سبزی رفته تا شب عید، سبزی پلو با ماهی بپزد. دعوای منصور و خانمش، به دلیل دروغ و شوخی‌های ماه خانم، جدی شده و شراره شیئی سنگین را به طرف منصور پرتاب می‌کند. منصور کمر درد شدیدی می‌گیرد و از ترس فرار می‌کند.

مدت کتاب:77 دقیقه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

دوداستان کوه جواهر/نکبت

دانلود دو داستان صوتی محمدحسین کیانپور به نام کوه جواهر و نکبت قالب: روایی ژانر:افسانه ای

موزیک پیشنهادی